တာရှည်ခံသော တိကျမှုမြင့်မားသော SM Fiber Optic Patch Cord သည် နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာ ပံ့ပိုးမှုပေးသည်။
Customer များအတွက် နောက်ဆုံးပေါ် တိကျသေချာသော Fiber Optic Splitter ဒီဇိုင်း
စက်ရုံမှ တိုက်ရိုက် တိကျသော Fiber Optic Patch Cord Thailand TOT ပေးသွင်းသည်။

အသားပေးထုတ်ကုန်များ

  • SC Box တွင် Fiber Optic Splitter အမျိုးအစား

    SC Box တွင် Fiber Optic Splitter အမျိုးအစား

    အခမဲ့နမူနာအဖြစ် SC box အမျိုးအစား fiber optic splitter ၏တရုတ်ထုတ်လုပ်သူ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

  • ST SM ဒက်တာ

    ST SM ဒက်တာ

    တရုတ်ထုတ်လုပ်သူ ST SM adapter သည် အခမဲ့နမူနာအဖြစ် ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

  • ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord

    ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord

    တရုတ်နိုင်ငံရှိ ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord ထုတ်လုပ်သူသည် နမူနာအဖြစ် အခမဲ့ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

နယူးထုတ်ကုန်များ

SC Box တွင် Fiber Optic Splitter အမျိုးအစား

SC Box တွင် Fiber Optic Splitter အမျိုးအစား

အခမဲ့နမူနာအဖြစ် SC box အမျိုးအစား fiber optic splitter ၏တရုတ်ထုတ်လုပ်သူ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

ST SM ဒက်တာ

ST SM ဒက်တာ

တရုတ်ထုတ်လုပ်သူ ST SM adapter သည် အခမဲ့နမူနာအဖြစ် ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

LC SM ဒက်တာ

LC SM ဒက်တာ

LC SM adapter ၏ တရုတ်ထုတ်လုပ်သူသည် အခမဲ့နမူနာအဖြစ် ပံ့ပိုးပေးနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

SC OM3 Patch Cord

SC OM3 Patch Cord

SC OM3 Patch Cord ၏တရုတ်ထုတ်လုပ်သူသည်အခမဲ့နမူနာအဖြစ်ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

MTRJ OM1 Patch Cord

MTRJ OM1 Patch Cord

တရုတ်ထုတ်လုပ်သူ MTRJ OM1 Patch Cord သည် အခမဲ့နမူနာအဖြစ် ပံ့ပိုးပေးနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord

ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord

တရုတ်နိုင်ငံရှိ ST/UPC SM(Single Mode) Patch Cord ထုတ်လုပ်သူသည် နမူနာအဖြစ် အခမဲ့ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

LC/APC SM(Single Mode) Patch Cord

LC/APC SM(Single Mode) Patch Cord

တရုတ်နိုင်ငံရှိ LC/APC SM(Single Mode) Patch Cord ထုတ်လုပ်သူသည် အခမဲ့နမူနာအဖြစ် ပံ့ပိုးပေးနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

FC/APC SM(Single Mode) Patch Cord

FC/APC SM(Single Mode) Patch Cord

FC/APC SM(Single Mode) Patch Cord ၏ တရုတ်ထုတ်လုပ်သူသည် ဈေးနှုန်းသက်သာသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် Fiber Optic နယ်ပယ်တွင် နှစ်ပေါင်းများစွာ အထူးပြုနေပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ကောင်းမွန်သောစျေးနှုန်းအားသာချက်ရှိပြီး ဥရောပနှင့် အမေရိကန်စျေးကွက်အများစုကို လွှမ်းခြုံထားသည်။ တရုတ်နိုင်ငံတွင် သင်၏ရေရှည်လက်တွဲဖော်ဖြစ်လာရန် ကျွန်ုပ်တို့ မျှော်လင့်ပါသည်။

သတင်း